Kryefjala Logo

I biri mbush 1 vjeç! Zaimina Vasjari publikon momentet e para të lindjes

21 Mars, 2023 | 4:50 pm

Ditën e sotme, i vogli i Zaimina Vasjarit, Kamar mbush një vjeç dhe ajo ka vendosur të publikojë një video mjaft të veçantë të djalit të porsalindur.

 

“KAMAR +1  Gezuar ditelindjen jeta ime, faleminderit qe me bere per here te dyte nene, me ke mbushur shpirtin dhe jeten me lumturi! Te duam shume te gjithe! Faleminderit Zot’”- shkruan Zaimina.

 

Epo gëzuar ditëlindjen Kamar!

Të ngjashme