I biri feston ditelindjen, Arbana ben dedikimin prekes!

1 vit më parë

Diten e sotme, djali i madh i Arbana Osmanit, Jon feston diten e tij te lindjes. Moderatorja ka vendosur ti beje nje urim shume special.

Perbri disa fotove postuar me te, ajo shkruan:

“Dita më e bukur e jetës sime ka qenë kur linde ti o Joni Dhe çdo ditë pas saj akoma më e bukur me ty; Je lumturia ime dhe shpirti më i pastër që ekziston; Gëzuar ditëlindjen travel buddy, can’t wait to show you the world Mama”.

Pak dite me pare Arbana u kthye nga pushimet per te festuar ditelindjen e Jon prane te afermve.

 

Të ngjashme