Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Hyseni flet pas daljes nga Perputhen: Kur shikoja Alvisen me djemte e tjere thoja …

Hysen Ramaj, ish-konkurrenti i Për’puthen u prezantua dhe si ish-i dashuri i Alvisës. I ftuar te Shqipëria Live ai hódhi póshtë gjithë alúdímet se ata kanë díçka bashkë.

Gjithashtu Hyseni u pyet për faktin se si ishte të jesh në një emision për të gjetur dashurinë me ish-të dashurën.

“Në fillim nuk e mendoja se do ishte e vèshtìrë, por realisht në disa momente e kam ndjerë veten shumë në síklét sa thashë, po unë ç’dua që erdha këtu. Síkléti më i madh ishte kur ajo bënte takime me djemtë dhe ishte një afrimitet shumë i tepërt. “,- rrëfeu ai.

Latest Posts

Don't Miss