Hueyda sot do të festonte ditëlindjen, bashkëshorti bën dedikimin prekës!

9 muaj më parë

Show girl-i i njohur Hueyda El Said u nda nga jeta pak kohë më parë pas një sëmundje të rëndë. Sot ajo do të festonte 47 vjetorin e lindjes dhe bashkëshorti i saj ka bërë një dedikim mjaft prekës në Instagramin e saj.

Thierry ka publikuar një video me momentet më të veçanta nga jeta e Hueydas e përbri shkruan:

”Gezuar ditelindjen dashuria ime! 16 marsi do te jetë përgjithmonë dita jonë nacionale e pushimeve! Gabriel dhe Thierry”.

Thierry vendosi të martohej me Hueydan në momentin që zbuloi sëmundjen e saj dhe madje vendosi të birësonte djalin e saj Gabriel për të cilin vazhdon të kujdeset me shumë dashuri.

https://www.instagram.com/tv/CbJL1AWFKCS/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme