Kryefjala Logo

Capital T dhe Anxhela Peristeri thërrasin në ndihmë Mandin e Nishtullës

1 vit më parë

Vera tashmë dihet që është sezoni i hiteve dhe i koncerteve, ku të gjithë këngëtarët publikojnë këngët më të mira. Së fundmi Capital T ka zbuluar nëpërmjet një postimi një bisedë të kompozitorit Irkenc Hyka me Mandin e Nishtullës, ku duket se ai dhe Anxhela kanë kërkuar ndihmën Mandit të Nishtullës për realizimin e projektit të ri.

Madje Mandi shprehet se do e grijë kēngën e se ka problem fare.

Kënga do të titullohet “Habibi” e do të jetë një këngë regaton me ritme orientale, e cil me siguri do ju ngrejë nga vendi kudo ta dëgjoni.

Kënga do të ketë në refren edhe fjalën “Habibi”, e cila është mjaft virale në rrjet.

Të ngjashme