Kryefjala Logo

Hit qe ne furre!Ky eshte bashkepunimi me i forte veror dhe gjejeni per ke po flasim

13 Qershor, 2021 | 9:58 am

U be viti nga koherat kur Kida dhe Ledri do te sillnin bashke nje projekt muzikor por edhe pse u prit e u prit asgje nuk erdhi.Ata vazhduan karrieren,nxoren kenge te reja dhe bashkepunime gjithashtu ama nga projekti sebashku gjithcka ngeli ishte foto qe ata postuan bashke ne Instagram.Por keto jane kapituj te mbyllur sepse me ne fund po vjen dyshja dhe burime per “Prive” thone se nuk jane vetem! Ok po jua themi qe tani se artisti qe ju eshte bashkuar eshte Butrint Imeri.Ne fakt thuhet se kenga eshte e tij dhe Kida me Ledrin jane te ftuar por kujt i intereson kur imagjinojme kercimet qe do i bejme kesaj kenge neper plazhe.

A do te jete Hit?

Edhe pyet??

Të ngjashme