Saturday, January 29, 2022

Latest Posts

Hidherim per ty Hueyda! VIP-at shqiptar shprehin ngushellimet ne rrjet!

Diten e sotme lajmi per humbjen e balerines dhe moderatores Hueyda El Saied ka pushtuar rrjetin. Shkak ka qene semundja e rende qe i mori jeten.

Menjehere ne rrjet kane vershuar postimet nga personazhet shqiptar te cilet jane bashkuar me dhimbjen dhe kane shprehur ngushellimet e tyre per personin me zemer te madhe qe e deshen te gjithe.

Nje moment ky mjaft i veshtire per te gjithe ata qe e njohen, por dhe per ata qe e adhuruan dhe pane prej se largu!

Latest Posts

Don't Miss