Kryefjala Logo

Heidi mund të rihyjë në shtëpi,por kësaj here në “Big Brother VIP Albania”?

28 Tetor, 2023 | 11:23 am

Heidi Baci është shqiptarja e cila mori pjesë në “Grande Fratello” të Italisë dhe u bë hit i lajmeve pas hyrjes së babait të saj në shtëpi për ti kërkuar të linte lojën dhe marrëdhënien me aktorin Massimiliano Varrese.

Në Shqipëri dhe Itali u shkrua me ditë për këtë ngjarje,pasi biondja simpatike vendosi ta braktisë përgjithmonë lojën.Ndoshta jo përgjithmonë…

Themi kështu sepse na ka bërë përshtypje fakti që Heidi ka filluar të ndjekë në Instagram shoqen e ngushtë të Arbana Osmanit,Xhemi Shehun.

Mos ndoshta Xhemi është ndërmjetësja mes saj dhe Arbanës?Thënë kjo sepse nëse Heidi do ndiqte Arbanën,publiku mund të kishte siguri se Heidit po i jepet një tjetër mundësi për të shijuar eksperiencën e lënë përgjysëm.Por,deri në një moment të dytë kjo mbetet ende teori.

 

IMG 3394

Të ngjashme