Hermes Nikaj : Me njerin nga ish te burgosurit jam takuar pasi u lirova

2 vite më parë

Mbremjen e djeshme Hermes Nikaj ose ndryshe i njohur si Zogu i Tiranes ka dhene intervisten e pare pas lirimit nga burgu.
I ftuar ne Expuls ai eshte pyetur nese ka takuar ndonje nga te burgosurit pas lirimit.

“Une punoj momentalisht ne nje shisha lounge, duke ikur dje per ne pune me therret nje cun O Hermes, une se njoha ne fillim pastaj me tha qe ti me ke dhuruar shume rroba kur dole nga burgu. Se une kur me thane do lirohesh u gezova aq shume sa fala gjithe gjerat e mia, mora vetem nja dy kryesore. Ti me fale atlete me tha ai por dhe une u lirova. U shyqyr i thash”- ka treguar Hermesi.

Të ngjashme