Kryefjala Logo

Herë pas here Sara ka qejf të gërricet me Dafinën…

4 muaj më parë

Teksa u duk se gjithçka ra në qetësi, mes Dafina Zeqirit dhe Sara Hoxhës blogerja ka ngacmuar sërish këngëtarin duke mos i dalë e keqja që ajo e ka bërë “block” në Instagram.

Ajo ka ndarë në Instagram një postim të reperit Drake ku ai në shkruan: “Duke më bërë bllok pasi më bëre diçka të keqe, në të vërtetë nuk po më bllokon mua, por po bllokon veten… në fakt është gjëja më e mirë që të kam parë të bësh. Krahas kësaj Sara ka shtuar vetëm: Ah Drake.

Dafina në fakt nuk i bëri “block” Sarës por e hoqi nga Instagrami duke i kujtuar që do bënte mirë të merrej me “burrin” e saj dhe jo me thashetheme Instagrami.

IMG 8691

 

 

Të ngjashme