Kryefjala Logo

Harroni Dafin dhe Melindën!Debati kalon tek Diola Dosti dhe Anila Kalleshi

4 muaj më parë

Tregu shqiptar mund të jetë i vogël,por për diçka nuk mund të ankohet askush:”Gjithmonë ka drama”
Kësaj here dritat e reflektorëve rozë të Showbizz-it kanë kaluar tek Diola Dosti dhe Anila Kalleshi.

Të dyja kanë një të përbashkët,ushqimin,dietat,këshillat,nutricioniste etj etj.
E çfarë mund ti ndajë dy femra që për të jetuar kanë zgjedhur të njëjtin profesion?
Konkurenca?
Apo një story në Instagram?Kjo e fundit në fakt..

Ka qënë një deklaratë e Diolës që bëri Anilën të shkruante:”Obobo cme degjuan veshet e ç’me pane syte! Nje
“nutricioniste” po sugjeronte per te semuret kardiake por dhe atyre qe duan te parandalone semundjet kardiake te konsumonin dhjamin e mishit
2!
Thjesht per t’u bere virale besoj, sic e ben gjithmone se nuk ka aspak sens e baze shkencore!”

Dhe Diola u përgjigj me:”Si quhen këto dietologet me 7 grada shkencore që dobësojnë gjithe dynjanë
por vete kanë nevoje të
shkojne tek dietologia?
Pyes për një fansen time!”

IMG 2948

IMG 2949

Të ngjashme