Harron qe ka kamera, Beniada kapet me doren ne te pasme!

8 muaj më parë

E pra duket se banoreve te BB VIP kamerat u jane kthyer ne nje gje mjaft te zakonshme. Pak kohe me pare teksa kane qene ne dhomen e denimit Beniada eshte kapur me doren brenda ne te pasme.

Ne Tik Tok po qarkullon video se Beniada pa u shqetesuar fut doren poshte pantallonave dhe shikon terezine e saj.

Epo tani gjera qe ndodhin jane!

Të ngjashme