Kryefjala Logo

Harron Andin, Melisa e Përputhen në një lidhje të re?

7 Shtator, 2022 | 11:13 am

Andi dhe Melisa ishin një ndër çiftet më afat gjatë të Përputhen, por edhe atyre u erdhi fundi, ndonse fajtor bënin njëri tjetrin. Por mesa duket jeta vazhdon.

Melisa ka publikuar një video në Tik Tok ku shihet e përqafuar nga një djalë. Ajo nuk zbulon fytyrën ama vetëm dorën me tatuazhe. Pra diçka po fshihet.

Ndonse ka zgjedhur të bëjë si diskrete na ngelet të presim.

Të ngjashme