Hapen debate te vjetra, Antonela-Einxhelit: Donte te me zinte vendin ne emision

1 vit më parë

Hyrja e Meridianit dhe Antoneles ka shkaktuar shuke trazira ne BB VIP. Por duket se mes Einxhelit dhe Antoneles ka patur disa ngacmime te vjetra.

Madje Antonela e ka akuzuar se ajo ka dashur ti zere vendin tek Top Arena. Madje e ka quajtur ate arrogante. E ne anen tjeter Einxheli eshte shprehur se normal qe do e quante arrogante ne momentin qe nuk ishte interesuar per te ftuarit dhe pyeste; kush eshte kjo.

Me tej Einxheli ka thene se nuk eshte e vertete fraza qe ka dashur ti zere vendin pasi ajo ka qene e angazhuar ne nje emision sportiv ne ate kohe. E Antonela eshte shprehur se keshtu kishte degjuar ne Top Channel.

Të ngjashme