Kryefjala Logo

Hallet tona i ka dhe Loredana…

1 vit më parë

Se mos kujtoni që personazhet publikë shqiptarë e kanë në terezi?! Jo gaboheni edhe ata kanë të njëjtat halle si ne. Përshembull duke qenë bionde, reperja Loredana vuan nga qukat. Që sipas saj po shtohen dhe po bëhen më të dukshme në stinën e verës.

64D50721 C8A2 4AE5 A207 FB8FCE57C460
711F0147 7832 4D7A A604 B14B16CCBB4B

Nga ana tjetër reperja e njohur ka siguruar fansat se gjithashtu hundë e ka të sajën duke mos bërë asnjë ndërhyrje estetike në fytyrën e saj.

Kjo është tema që personazhet publikë shqiptarë e kanë makth dhe kritikohen shpesh në rrjetet e tyre sociale.

Të ngjashme