Habit Ylli Limani: Kam humbur kur isha fëmijë, ja çfarë i tha babi mamit!

9 muaj më parë

Ylli Limani së fundmi ka marrë një hov nëpërmjet muzikës së tij dhe jo vetëm.

Së fundmi, nëpërmjet një postimi në Tik Tok ka treguar një ndodhi nga fëmijëria e tij. Teksa jetonin në Köln të Gjermanisë, këngëtari ka humbur.

“Gëzuar nga qyteti ku kam humbur kur ishim këtu gjatë luftës dhe babi ja ka bërë mamit: kam me të lënë nëse nuk e gjen atë djalë”.

E pra momente paniku për çdo prind ndonse Ylli tani më e trajton me humor.

Të ngjashme