Kryefjala Logo

Habit trajneri: “Nuk ka shanse që Xhensila të ketë atë trup dy javë pas lindjes”

17 Qershor, 2024 | 10:09 am

Xhensila Myrtezaj prej kohësh është pjesë e pandarë e mediave rozë.

Kjo për shkak të ndarjes nga ish partneri Bes Kallaku por dhe përsa i përker formave fizike ku jo pak herë janë komentuar.

Një përgjigje direkte ka ardhur nga trajneri i njohur i fitnesit në Kosovë.

Sipas tij është e pamundur që një femër të vijë në ato linja dy javë pas lindjes, gjithashtu trajneri sugjeroi se trupi i një femre pas lindjes duhet të vazhdoj të jetë në atë gjendje për arsye të ushqimit ndaj fëmijës dhe se ndërhyrjet estetike janë shembulli më i keq.

Të ngjashme