Kryefjala Logo

Habit Megi Pojani,bëhet agresive në aeroportin e Turqisë

1 vit më parë

Megi Pojani po udhëton sërisht drejt Turqisë dhe Kryefjalës i doli fjala(sërisht)kur tha kohë më parë se showgirl është në një lidhje me futbollistin Endri Çekiçin që vazhdon karrierën e tij sportive atje.

Nëse në fillim Megi u mundua ta fshihte,tani e tregon haptazi se është nisur për Turqi dhe madje me shoqëruese.
Shoqërueset janë dy motrat e saj Ina dhe Marsi Pojani.

Gjatë rrugës për Turqi,Megi ka shpërndarë një Instastory se çfarë i ka ndodhur atje.
“Nëse dëgjoj edhe njëherë ‘ka botox’ në një aeroport Turk do të bëhem agresive”-shkruan ajo.

A077BA75 F22B 467C 985A F5D377B23F07

A1D8C272 9041 46D0 B96C 7433EC80FDE9

Të ngjashme