Habit Kledi; Donaldin e kam shok, por fitoren e meritoi Iliri

9 muaj më parë

Diten e sotme ish banori i Big Brother VIP, Kledi ka qene i ftuar ne “Breaking”, ku ka bere nje deklarate paksa te cuditshme.

“Të katërt finalistet kanë bërë lojë të shkëlqyer, sepse ishte një lojë e vështirë. 135 ditë, ishte shumë. Unë isha aty vetëm 50 ditë dhe për ata ka qenë dyfish më e vështirë. Iliri dhe Donaldi ishin më të fortët, dihej që në fillim. Ishin lojtarët që nuk i kane lënë asgjë mangut njëri-tjetrit. Iliri ishte banori më i fortë në shtëpi,

Donaldi nga ana tjetër ishte ai që luajti më me shumë shpirt. Sigurisht unë isha me Donaldin, jemi miq dhe kemi folur, por e përgëzoj Ilirin sepse e meritonte.”– tha Kledi.

Të ngjashme