Kryefjala Logo

Habit Julia:”Nuk e kam takuar ende vajzën që pasi dola nga BBVA3″

17 Qershor, 2024 | 10:02 am

Ish banorja e BBV3, Julia Ilirjani, ka qenë e ftuar dje në “E diell n’Trip” me Argjira Spancën dhe Beniada Nishanin.

Aktorja ka rrëfyer më shumë për eksperiencën e saj në BBV si dhe projektet pas daljes nga formati.

Ndër të tjera, Julia është shprehur se ende nuk e ka takuar vajzën e saj Rene, që pas daljes nga BBV, gjë ka habitur moderatoret.

Julia ka sqaruar se kjo nuk ka ndodhur ende për shkak se e bija ndodhet në Amerikë dhe se shumë shpejt do të vijë në Shqipëri.

Të ngjashme