Habit ish banorja e Big Brother: Kam bere seks mbrapa Kishes!

2 vite më parë


Fjorentina Halili eshte nje nder banoret e Big Brother 9 qe eshte mbajtur mend gjate per shkak te tipit te saj pa komplekse dhe mos kokecarese.

Se fundmi ne nje interviste per nje emision ne Youtube ajo ka rrefyer nje sekret.

”Kam bere seks mbrapa Kishes”- ka thene ajo duke qeshur me te madhe. Ndonse ka shkaktuar habi tek gazetari ajo e ka thene serish me plot bindje.

Të ngjashme