Habit Fifi: Ca fitoja, laja borxhet e tij dhe pastaj me tradhetoi!

1 vit më parë

Banoret e Big Brother kane hapur zemren me njeri tjetrin gjate disa takimeve ne cift gjate javes.

Teka Fifi diskutonte me Granitin ka rrefyer se ka patur nje marredhenie qe mbante siper dhe streset e tij ekonomike.
“Ca fitoja, laja borxhet e atij. Madje iku ne Greqi ishte me kushurirat e tij e me thoshte jam me femra. Pas kesaj u pajtuam serish e teksa ishte me mua ai u lidh edhe me nje vajze tjeter”- ka treguar ajo.

Kaq ka mjaftuat qe te aludohet se Fifi po fliste per ish te dashurin, Xhuljon i cili pak kohe me pare shpalli fejesen me nje tjeter vajze.

Të ngjashme