Kryefjala Logo

Habit Edona për lidhjen e Lumbardhit dhe Kaderit:”Ishalla Zoti ju ndan!”

23 Janar, 2024 | 8:54 am

Debatet e ashpra dhe me tone të larta nuk kanë munguar as mbrëmjen e djeshme në BBVK2.Kur  po diskutohej lidhja e Kaderit me Lumbardhin, kjo gjë nuk po shihet në sy pozitiv nga Edona.

Me të marrë fjalën Kaderi tregoi se çka bënë e çka thotë Edona.“Edona ofendon tërë kohën.Ishalla Zoti ju ndanë”, tha Kaderi.

Nuk do ishte hera e parë që Edona e ‘lëshon’ gojën në deklarata të shëmtuara,përpos simpatisë që e karakterizon si karakter,shpesh fjalët e saj kanë lënduar jo pak banorët.

Të ngjashme