Kryefjala Logo

Habit Dafina Zeqiri, fansat i prekin të pasmet në koncert!

16 Nëntor, 2023 | 3:43 pm

Dafina Zeqiri së fundmi ka performuar në një koncert në Austri, ku si gjithnjë ka habitur me lëvizjet e kërcimit.

Në një moment, teksa po këndonte hitin “Drama x Pahiri”, ajo po bënte ‘twerk’ para audiencës. Ajo iu afrua fansave dhe i lejoi që t’ia preknin të pasmet, ndërkohë që kërcente.

Një ndodhi aspak e zakonshme, ndonse kudo ku kanë tentuar fansat, këngëtarët janë rrethuar nga grupi sigurimir, ndërkohë që Dafina e ka lejuar vetë dicka të tillë.

B96E191B 0341 43ED AE0C B8D27B3AD444

25DF7954 F7A7 4CF6 9FD7 645732C02747

Të ngjashme