Habit Arjola, deshira ime nuk ishte udhetimi me femijet por te prezantoj Portokalline!

10 muaj më parë

Mbremjen e sotme Arjola ka refuzuar te pranoje udhetimin me femijet ne Disneyland. E ndonse kutine e ka hapur Einxhel dhe ja ka dhuruar Arjoles.

Pas kesaj Arjola eshte shprehur se ne kartolinat e dhena BB VIP nuk ka shkruajtur asgje.

Por deshira e saj eshte te prezantoj Portokalline krah Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit.

E habitshme dhe u krijua nje lloj ngerci ne studio pasi dhe opinionistet po gjykonin faktin se hodhi posht nje deshire per femijet qe thoshte se bente gjithcka!

Të ngjashme