Kryefjala Logo

Gruaja e Feros ka një hall të madh

5 Prill, 2022 | 10:25 am

Arbenita Ismailaj është një nga modelet më të komentuara të momentit, jo vetëm për raportin me reperin Fero por edhe për ndjekësit në rrjetet sociale. Me punën si modele Arbenita është shumë e njohur dhe fotot e saj janë tepër të pëlqyera.

Megjithatë problemin më të madh e ka me vajzën e saj Nina. Vogëlushja nuk e lë nënën e saj ta puthë sa herë ajo do dhe Arbenita mund ta puthë atë plotësisht vetëm kur e vogla është në gjumë.

BDB010C6 8173 4495 AB42 7DF8686627A6 2CAD9C6E 2E4C 4B83 8AD1 1D322A613236
Nuk thonë kot “ç’të bën fëmija, s’ta bën as perëndia”…

Të ngjashme