Kryefjala Logo

Greta Koçi zbulon gjininë e bebit. Këngëtarja në pritje të një…

13 Shtator, 2023 | 4:14 pm

Kryefjala e tha e para… Greta Koçi është shtatzanë. Nuk vonoi shumë dhe ishte vetë artistja ajo që konfirmoi lajmin e pritjes së saj të ëmbël. Ndërkohë vetëm pak minuta më parë ajo ka bërë me dije edhe gjininë, duke na zbuluar se do të jetë nënë e një djali. Motra e saj Eni Koçi solli në jetë një vajzë pak kohë më parë, ndërsa Greta do të sjellë në jetë një vogëlush. Ne i urojmë këngëtares shtatzëni të mbarë edhe pse Greta ka qenë tejet aktive në punë…

IMG 6913 IMG 6912

Të ngjashme