Kryefjala Logo

Greta Koçi e konfirmon. “Po jam shtatzanë”!

10 Shtator, 2023 | 9:17 am

Kryefjala. Com e tha e para që Greta Koçi është në pritje të ëmbël. Dhe ja jo më larg se dje ka qenë vetë këngëtarja që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka pohuar se është në pritje të ëmbël, duke mos e bërë ende publike gjininë e bebit të saj të parë. Megjithatë edhe pse shtatzanë Greta ka qenë shumë aktive në punë këto kohë, prandaj dhe ne barkun e saj të rrumbullaksur arritëm ta dallonim nëpërmjet veshjeve të saj të gjera dhe oversize. Urime Greta!

 

IMG 6846

Të ngjashme