Kryefjala Logo

Greta Koçi bëhet nënë për herë të parë!

24 Janar, 2024 | 8:24 pm

Këngëtarja Greta Koçi është bërë nëna e një djali dhe lajmin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram, përmes një postimi.

“Sot u bekova me një djalë. Asnjë sukses dhe arritje në jetën time nuk u krahasoka me këtë moment. Është dita më e bukur e jetës sime! Faleminderit Zotit dhe të gjithë ekipit mjekësor në Amsterdam”, shkroi ajo në foton ku shihet dora e saj dhe e bebit.

Këngëtarja prej vitesh është larguar nga Shqipëria dhe ka kurorëzuar dashurinë e saj me partnerin.

C3E77FBF 965D 4567 8B38 64FD38C5482F

Të ngjashme