Kryefjala Logo

Greta dhe Eni për herë të parë sfidojnë njëra-tjetrën

25 Prill, 2022 | 3:10 pm

Greta dhe Eni Koçi janë dy nga motrat më të lidhura në showbizin shqiptar. Karrierën muzikore e nisi e para Greta Koçi, e cila u kthye në fenomenin e viteve 2000 në Shqipëri dhe vite më pas në skenë u shfaq edhe Eni.

Aktualisht motrat Koçi po jetojnë njëra në Vjenë dhe tjetra në Prishtinë, por ajo që të bie në sy janë postimet në Instagram që Greta Koçi i bën nënës së saj.

Videot e saj janë shumë interesante dhe kaq ka mjaftuar që Eni ti shpallë “luftë” Gretës, duke i thënë se dhe ajo ka video shumë interesante të nënës së tyre.

C9D356AE D8A3 4FB7 BCCC 321BFE5CD151

Ne mezi po presim të shohim se si do të vijojnë tashmë postimet e motrave Koçi.

Të ngjashme