Kryefjala Logo

Gresa Hoti zbulon arsyen e ndarjes nga Andi Artani

2 muaj më parë

Gresa Hoti dhe Andi Artani ishin çifti më i komentuar i BB VK ndonse pas mbarimit ata nuk zgjatën shumë dhe u ndanë. Secili prej asaj kohe ka ruajtur qetësinë.


Në emisionin me Shpend Lipen, Gresa Hoti ka treguar se çfarë ka ndodhur me ata të dy.

“Nuk jemi përshtatur jashtë, nuk jemi shokë më as nuk jemi tu fol, nuk di asgjë për të”, ka thënë modelja.

Të ngjashme