Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Graniti u largua nga ‘BBV’, e motra i habit të gjithë me atë që shkruan

Graniti u largua mbrëmë nga shtëpia e ‘Big Brother’.Ai u shpreh i lumtur për shkak të mallit për familjen dhe shoqërinë.

Mesa duket e lumtur është edhe motra e Granitit, Genta ,e cila nepermjet një story në Instagram shkruan:

“Bravo Granit. Mbaroi më në fund”

Në këtë histori më e mërzitura ishte Fifi e cila duhet thënë se sapo Arbana komunikoi se kishin 100% buxhet,e harroi Granitin.

Latest Posts

Don't Miss