Kryefjala Logo

Graciano Tagani reagon pas largimit nga BB VIP: Mirnjohës për …

21 Shkurt, 2024 | 8:23 pm

Mbrëmjen e djeshme Graciano Tagani u largua nga BB VIP, ku vendosi të mos takonte asnjë nga banorët, duke u shprehur se nuk donte të bëhej emocional.

Pak më parë ai ka publikuar një foto në Instagram ku shkruan për mirënjohjen dhe falenderimet për ata që e mbështetën. Teksa bën një zemër me duar balerini shkruan;

 

”Mesazhet gjate ketyre 24h te fundit, me kane mbushur zemren plot ndaj me perulsine me te madhe ju them faleminderit.

Mirenjohes per te gjithe ju, qe dhe pse ne nje kohe te shkurter, diferencuat dhe vleresuat sjelljen time dhe rrugetimin tim mbushur me plot emocion, me momente te bukura, situata sfiduese jo ne pak raste, por gjithmone autentike”.

 

ED71961C 462E 4D37 93F1 35358089284B

Të ngjashme