Kryefjala Logo

Graciano propozon Argjirën në mes të emisionit

19 Qershor, 2022 | 6:11 pm

Ditën e sotme në emisionin “E diell” tek rubrika “Dielli apo Hëna” si çdo të djelë kanë qene të pranishëm edhe çifti Graciano dhe Argjira.

Në fund të lojës,Gracianos ju kërkua nga Nevina Shtylla ti propozonte live Argjirës për martesë me balerinin që pranoi menjëherë duke thënë se kjo pjesë nuk është e inskenuar pasi do të ndodhë vërtet.

“Ti e si sa të dua.Ti je gjëja më e shtrenjë që unë kam.Jam shumë falenderues se më ke ndryshuar jetën ” ishin fjalët e Gracianos për Argjirën

Të ngjashme