Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Grabitet shtepia e kengetares shqiptare: mijera euro dhe bizhuteri!

 


Kengetarja Adelina Berisha ka njoftuar se shtepia e saj eshte grabitur nga hajdutet.

Këngëtarja e ka denoncuar ngjarjen në Polici, ku edhe ka dhënë deklaratën e saj për këtë rast. Raportohet se nga shtëpia e saj u vodhën rreth 10 mijë euro, si dhe stoli ari vlera e të cilave nuk dihet.

Nderkohe qe policia eshte vene menjehere ne kerkim te autoreve. Nje vit me pare Adelines i kane djegur makinen por nuk dihet nese ngjarja lidhet me kete episod apo jo.

Latest Posts

Don't Miss