Kryefjala Logo

Gocat e showbiz-it që burrin e gjetën në Kosovë

3 Korrik, 2022 | 8:43 pm

Pak më parë ju folëm për një lidhje të re në showbiz-in shqiptar. Melisa ish-konkurrentja e Përputhen ka harruar dashurinë e saj, Andin dhe tashmë është në krahët e një reperi si Majk.Pra edhe reperi Majk duket se po ndjek hapat e “Babait” të tij në Hip-hop, Getoar Selimit i cili u martua me një vajzë nga Shqipëria dhe ajo është Marina Vjollca, e cila solli në jetë edhe vajzën e tyre Marget.

CF2BD236 EBF9 4E74 82E9 CE33FCECDB73

Duket se të njëjtin fat ka edhe motra e Marinës. Moderatorja seksi është e lidhur prej vitesh me një djalë nga Prishtina që nuk është shumë i njohur për publikun e gjerë, por në rrethin e mediave dhe showbizit e njohin të gjithë. Bëhet fjalë për Krenar Cocaj i cili vite më parë ka qenë ish i dashuri i Dafina Zeqirit.

2C105972 271A 414F A773 1421E0D70EA9

Jonida Vokshi moderatorja nga Tirana e gjeti dashurinë në Prishtinë. Ajo është martuar me Besnik Krapin, producentin e njohur me të cilin kanë edhe një vajzë me emrin, Emi.

389A2E91 4403 49BE 9095 BF722073D98A

Genc Prelvukaj reperi i njohur nga Prishtina u martua gjithashtu me një vajzë shqiptare dhe bëhet fjalë për Eni Kocin. Cifti do të bëhen së shpejti prindër pasi Eni është në pritje të një vajze.

4F1A4A4B BF0E 4B5A B698 F4BE31B61E5B

Me një vajzë nga Shqipëria (që nuk ishte personazh publik) u dashurua edhe reperi Ledri Vula. Sara dhe Ledri janë sot një nga ciftet më të komentuara të shoëbizit.

295D7D62 53FD 4C94 8A5F AAE29593E1DE

Sarah Berisha dhe Dj PM janë një tjetër nga çiftet që po komentohen në këto momente që flasim. Ata u njohën në Big Brother dhe duket se lidhja e tyre po shkon për mrekulli.

1775863A A72E 432C A182 776876D1C55A

Një tjetër çift që u njohën në Big Brother dhe që sot janë bashkë e që duken shumë të lumtur, janë Einxhel Shkira dhe dj Dagz.

7D4E4F70 83E1 4AAD A332 35225E3BA6E2

Sopranoja e njohur shqiptare, Inva Mula është gjithashtu e martuar me një biznesmen të njohur nga Kosova, Hetem Ramadani.

878D3ECD E99A 47F4 B28C AD5EFACBECAB

P.S ky mund të kishte qenë edhe rasti Donaldit por ai u kthye tek Bora…

Të ngjashme