Friday, January 21, 2022

Latest Posts

“Gjithmone po!” Dojna Mema merr propozimin per martese!

Prej disa vitesh ne lidhje Dojna Mema dhe Vlashent Sata kane bere publike lidhjen e tyre pak kohe me pare.

Diten e sotme Dojna ka marre propozimin per martese nga Vlashenti. Moderatorja ka bere te ditur lajmin nepermjet nje postimi ne  Instagram ku shkruan:

“Gjithmone po!”

Ajo ka marre unazen gjate udhetimit ne Barcelone! Epo hajde ne koke te beqareve tani!

 

Latest Posts

Don't Miss