Kryefjala Logo

Gjithmonë e qeshur por “Për’puthen” nxjerr nga ‘binarët’ Megi Pojanin!

2 muaj më parë

Në “Përputhen” ka patur shumë debate mes konkurrenteve dhe protagonist kanë qënë Vedati dhe Buçi që janë përballur me njëri-tjetrin pas sherrit të ndodhur në prapaskenë. Por në vend që të debatonte me Bucin, Vedati ka nisur të diskutojë ashpër me Albën, duke bërë kështu që Megi të acarohet dhe t’i drejtohet me fjalë të ashpra Vedatit.

Sipas Megit, ekzistojnë dy Vedatë, një përball Bucit që nuk reagon aspak dhe një tjetër përball Albës që e akuzon për çdo gjë.

“Je në një përballje me Bucin, hidhen akuza shumë të forta dhe Bucit i thua me bindje të plotë se ajo vajza nuk ka interes për ty dhe tani burrërinë e gjen me Albën?“

Të ngjashme