Kryefjala Logo

Gjiko hap Tik Tok dhe e njofton në mënyrë shumë origjinale

1 vit më parë

Tik Tok është një ndër rrjetet sociale më të përdorura dhe fitimprurëse për momentin. Ku duket se jo vetëm personazhet por edhe njerëzit e thjeshtë ja kanë ndjerë lezetin.

Por mes shumë Vip-ave që kanë Tik Tok, duket se reperi Gjiko ende nuk e kishte një të tillë, madje le të themi që mund të jetë edhe i fundit që e ka hapur. E pra s’kishte si të ndodhte ndryshe Gjiko e hapi e madje në mënyrën më origjinale.

Ai ka publikuar një video teksa këndon në makinë në ritmet e tallavasë, e i këndon pikërisht Tik Tok-ut.

Hajde Gjiko ta punosh gëzuar!

Të ngjashme