Kryefjala Logo

Gjesti që bën Poem Vula për gjyshe Xherin do të lumturonte çdo gjyshe

1 Qershor, 2022 | 3:13 pm

Poem Blu Vula vajza e reperit Ledri Vula,është një nga fëmijët më simpatik të Instagramit dhe showbizit jo më kot ka më shumë se 60 mijë ndjekës në rrjetet sociale. Por sot nuk duam për “influencën” që vogëlushja ka në rrjetet sociale, por për gjestin që ka bërë kundrejt gjyshes së saj, Xheri Vula.

Xheri ndodhet në Santorini me bashkëshortin e saj, Agron Vula dhe një grup miqsh por të voglën duket se e ka marrë malli për gjyshen e saj.
Edhe pse gjyshe Xheri nuk është fizikisht në shtëpi emisioni i saj është në transmetim dhe vogëlushja kur e ka parë në televizor ka vrapuar drejt ekranit dhe e ka puthur gjyshen e saj.

0597D2EC 71C4 4FF0 B841 172C9BB6E7C7

02B727EE 100A 4151 828F C8048A81CEE0

Çdo gjyshe do të lumturohej sa bota nëse nipi ose mbesa do të bënte të njëjtin gjest si Poem.

 

Të ngjashme