Kryefjala Logo

Gjenerata e vjetër dhe e re e hip-hopit shqiptarë bëhet bashkë. Don Xhon ka gati këngën e re me…

1 vit më parë

Don Xhoni është një emër i ri i tregut tonë muzikor por që ka arritur të jetë goxha faktor.Ai numëron shumë hite ku një pjesë e tyre janë bashkëpunime me artistë të tjerë të njohur.

Së fundmi është zbuluar bashkëpunimi më i ri i reperit që pritet të lançohet. Po e gjeni dot cili do të jetë artisti që do të bashkojë forcat me të?

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Don Xhoni do të sjellë një këngë me Viktor Palokajn i njohur ndryshe si Unikkatil. Gjenerata e vjetër dhe ajo e re, i kanë mbyllur bisedimet më njëri-tjetrin, ndonëse një datë fikse nuk është bërë ende publike.

Të ngjashme