Kryefjala Logo

Gili bëhet gjyshe, vjen në jetë nipi i saj i parë…

9 Mars, 2023 | 3:50 pm

Sot ka gëzim në familjen e këngëtares Gili dhe Ilir Beranit.Djali i tyre i madh, Roberti, është bërë baba për herë të parë. Ai dhe Herolina u bënë prindër të një djali.

Ka qenë vetë këngëtarja e hitit “Xixëllonjë” që ka bërë publik lajmin në rrjetet e saj sociale. “Mirëserdhe në familjen tonë nipi im i parë, Aleks Berani”, shkruan Gili në Instagram.

Edhe ne i urojmë të voglit të familjes Berani jetë të gjatë pranë prindërve dhe gjyshërve të tij.

E33B210D 27C3 4B11 9712 68215E7D2C76

Të ngjashme