Kryefjala Logo

Gigliola sot e ka me Amosin…

4 Shkurt, 2023 | 10:13 pm

Ish-partnerja e Amos Muji Zaharia, Gigliola Haveriku çdo prime të Big Brother Vip ka një koment. Javën e kaluar ajo komentoi Dea Michel (crush-in e ri të Amos) duke e cilësuar si “princeshën e të varfërve.

Ndërsa sot Gigi duket se thumbat i ka për ish partnerin e saj, Amosit i cili sot ka debatuar me Armando Kllogjerin duke e cilësuar atë elitar dhe të pahijshëm xhestin e tij të urinimit në publik.

Prandaj Gigi sot ka një pyetje që i drejtohet drejtpërdrejtë Amosit?!

89CF91ED 6371 430E 849B AAE63625D9B0

Të ngjashme