Kryefjala Logo

Gigi Hadid dhe Leo Di Caprio janë zyrtarisht çift…

22 Shtator, 2022 | 9:51 am

Është tashmë zyrtare Leonardo DiCaprio dhe modelja e famshme, Gigi Hadid janë çifti më i ri dhe (tepër i bukur) i showbizit botëror. Fituesi i Oscars që vdes për biondet ka pasur “gjithmonë një pëlqim” për Gigi Hadid , raporton një burim për “Us Weekly.”

“Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm”, shton më tej burimi.

Sipas burimeve ata “kanë shumë miq të përbashkët”dhe të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku, edhe pse shumë prej tyre u surprizuan nga ky lajm…

Të ngjashme