Kryefjala Logo

Gigi doli dje nga Big Brother, Amosi hyn sot. Shikoni kujt ja ka besuar gjënë e tij më të shtrenjtë…

1 vit më parë

Gigliola Haveriku këngëtarja e njohur është larguar dje nga “Big Brother Vip Kosova”, ndërsa sot këtë rrugëtim do ta nisë në “Big Brother Vip Albania”, ish partneri i saj, Amos Zaharia. Aktori i njohur është izoluar 24 orë më parë dhe një nga gjërat e tij më të shtrenjta ka vendosur t’ja besojë mikeshës së tij, balerinës Isida Mollaymeri.

Isida ka vendosur të mbajë dhe të kujdeset (për aq kohë sa Amosi do të qëndrojë në BB) për maçokun e tij.

F5817242 C866 49BF 9CAB A96C7DC3DFC4

Amosi dhe Isida janë bërë miq gjatë programit “Dancing with the Stars” ku Amosi ishte konkurrent dhe Isida balerina e tij shoqëruese. Suksese Amos se gjërat nga jashtë i ke në duar të sigurta…

Të ngjashme