Getoari dhe Marina zbulojne emrin e bebit qe pritet te vije ne jete

2 vite më parë

Diten e djeshme Prive zbuloi se Marina dhe Getoari jane ne pritje te nje vajze dhe Marina eshte ne muajin e 4-te te shtatezenise.

Por mesa duket emrin e bebit Marina dhe Getoari e kane zbuluar disa muaj me pare. I ftuar ne NIN Getoari eshte shprehur se kane regjistruar biznesin e tyre ne emrin Marget, i cili eshte bashkim i shkronjave te tyre.

Asokohe ai nuk hoqi as mundesine qe Marget mund te quhej edhe femija i tyre. E ndoshta tani me emrin per vajzen ata e kane.

Të ngjashme