Getinjos si del e keqja me Vivin e thumbon përsëri!

5 muaj më parë

Getinjo duket që po kalon një post-ndarje jo fort të këndshme pas shkëputjes me Vivien Thanon. Por edhe pse tha se nuk ndihej i lënduar nga kjo ndarje, të gjitha postimet e tij të fundit (që janë goxha të shpeshta) duket se lidhen drejtpërdrejtë me ish-partneren e tij.

Së fundmi ai ka ndarë një tjetër shprehje në Instastory ku thuhet:” Jam një person i mirë deri në momentin që ti më jep arsye për të mos qenë.”

Çfarë ka dashur të thotë Getinjo me këtë shprehje dhe kaq shumë ka gabuar Vivi të cilën po e thumbon kaq shumë?!

IMG 1661

Të ngjashme