Kryefjala Logo

Getinjo thumbon Bleron pas largimit nga Big Brother VIP Kosova

16 Dhjetor, 2023 | 11:51 am

Mbrëmjen e djeshme Blero ka vendosur të largohet BBVIP Kosova.Vendimin ai e bëri të ditur gjatë prime-t, ku tregoi si arsye presionin e krijuar brenda shtëpisë.

Por kaq ka mjaftuar që Getinjo ta thumbojë. Tek postimi i largimit të Bleros, ai shkruan; Getinjo from AliExpress. Duke dashur të nënkuptojë se Blero ka kopjuar atë.

Rikujtojmë se ishte Getinjo ai që vjet u fol si fitues dhe la garën në mes.

 

D9BA622B 363F 4126 A503 FE1ABE7FCDD1

Të ngjashme