Kryefjala Logo

Getinjo tërhiqet nga BB VIP Kosova! Jo Vivi por Stresi shpërthen në lot

16 Janar, 2023 | 10:52 pm

Duket se Getinjo ka vendosur te terhoet nga gara, pasi mendon se nuk mund te luaje me dhe nuk pershtatet me lojen brenda BB VIP Kosova. Ndonse eshte shprehur se fansat e tij duhet ta mirkuptojne zgjedhjen e tij.

Getinjo eshte shprehur se nuk ka dashur ndonje here cmimin e madh por donte ta provonte si eksperienc dhe kete terheqje nuk e quan dorzim pasi nuk e ka pare si gare.

Ne anen tjeter duket se Vivi eshte prekur bga kjo zgjedhje e Getit, teksa ka treguar se qellimi i tij nuk ka qene aspak tek parate. Ai i ka thene publikut se do i kenaqe.

Nderkohe qe Stresi ka shperthyer ne lot dhe eshte shprehur se nese Geti largohet do e lere dhe ai lojen pasi s’ka kuptim per te. Gjithesesi duket se Geti e ka vendosur kete gje bashke me produksionin.

Gjithashtu Getinjo është shprehur se është kënaqur në këtë eksperiencë dhe e ka përmbushur misionin e tij për të treguar anën tjetër të tij, larg paragjykimeve që i kanë bërë njerëzit. Ndonse ai shprehet se nuk arriti dot te luante dhe nuk mundet me pasi i duket vetja si njerezit qe mesojne njerezit ama veten nuk mund ta mesoje.

Geti ka pergatitur edhe nje leter per fansat ku mes rreshtash shkruan se po le shtepine me te famshme ne vend, pasi falenderon per mundesine dhe eksperiencen e re ne keto 42 dite me perjetime te mira. “Kam ardhur tu tregoj njerezve qe jam i thjesht i mire dhe punetor, jashte kam lene shume gjera qe duhet ti drejtoj”- ka thene Geti.

Te gjithe banoret jane perlotur teksa e kane percjelle.

6FEA4576 B0E9 45D1 9704 3A66A3AA5E61

Të ngjashme