Kryefjala Logo

Getinjo tallet me Bleron përmes transgjinores Edona James…

21 Tetor, 2023 | 12:59 pm

Pas Bleros, në ‘BBVK 2’ u futën edhe plot konkurrentë të tjerë, personazhe të njohur në Kosovë dhe jo vetëm. Mes tyre ishte edhe transgjinorja Edona James, emri i vërtetë i së cilës është Kujtim Shehu.

Menjëherë pas hyrjes së Edonës ka ndërhyrë edhe Getinjoduke u ‘tallur’ me artistin shqiptar. “Blero kësaj here mos dështo”, u shpreh ai.

Ky reagim vjen si një thumb për Bleron pasi vitin e kaluar ai u nda nga gruaja e tij, Afrona Dika, e më pas bëri bujë për një tjetër romancë të re.

IMG 8429

Të ngjashme